VETERAN BASKETCİLER BAŞKANI ZİYARET ETTİ.

06.04.2016


 VETERAN BASKETCİLER BAŞKANI ZİYARET ETTİ.

Muğla Veteranlar  Basketbol liginde mücadele eden Milas Belediyespor Veteran Basketbol oyuncuları Başkan Tokat’ı ziyaret etti.
Muğla Veteranlar Basketbol liginde 9 takım arasında mücadele veren ve kalan son iki maçında 2. durumda bulunan Milas Belediyespor oyuncuları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek takımın formasını hediye ettiler.
Liglerin başlamasına son 5 gün kala hazırlanıp katıldıklarını, buna rağmen ligde 2. Sırada olduklarını belirten oyuncular son iki maçı da kazanıp lider olmayı hedeflediklerini belirttiler.
Ayrıca küçük erkekler basketbol liginde 3. Olduklarını belirten takım antrenörü Fatih Gürpınar kupayı başkan Tokat’a hediye etti. 
Ziyaret ve elde edilen başarılar için Basketbol oyuncularına teşekkür eden Tokat ; Her zaman salon sporlarını sevmişimdir.Milas Belediyespor olarak aldığımız başarılar beni memnun ediyor.Haziran sonu tamamlanacak olan yeni spor kompleksimizde düzenleyeceğimiz organizasyonlarda daha büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz”dedi.