ÇAMLIYURT MAHALLESİNE OYUN PARKI

07.04.2016


Milas Belediyesi yeni yeşil alanlar ve Çocuk oyun Parkları yaratmaya devam ediyor.
Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde sürdürdüğü yeşil alan ve park çalışmalarını kırsal mahallelerde de devam ettiriyor.
Güllük Cumhuriyet Parkı,Bafa Atatürk Parkı,Beçin Ahmet Çavuş parkı gibi bir çok örnek projelere imza atan Park ve Bahçeler Müdürlüğü kırsal Mahalle Muhtarlarından gelen talepleri de yerine getiriyor.
Milas’a bağlı Çamlıyurt Mahalle Muhtarı Erkut Aktaş’ın mahallelerinde bir çocuk oyun parkının bulunmadığını belirtmesi  üzerine  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri  mahallede çalışma başlattılar.Okul arazisi içerisinde bulunan bir dönümlük alanda başlatılan çalışmalar kapsamında mahalleye çocuk oyun parkı kuruldu.Çalışmalar sonucunda park etrafı yeşillendirilip birde Wc binası yapılacak.
 
Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban ; “Milas Belediyesi olarak 132 mahallemize imkanlarımız doğrultusunda eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz. Merkez mahallelerimiz de yürüttüğümüz Park ve yeşil alan çalışmalarımızı kırsal mahallelerimizde de devam ettiriyoruz.Hedefimiz daha yeşil bir Milas yaratmak”dedi.