SINIR TANIMAYAN ŞEFLER BOLU’YA GİDİYOR.

07.04.2016


SINIR TANIMAYAN ŞEFLER BOLU’YA GİDİYOR.
Aregala Türkiye Sınır Tanımayan Şefler Derneği ,Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesinin davetlisi olarak 2. İzzet Baysal Bolu Mutfak Günlerinde Milas ve Muğla’nın yöresel Yemek Kültürünü tanıtacaklar.
8-9-10 Nisan tarihleri arasında Bolu’da düzenlenecek ve Almanya,Slovakya,Rusya,Fransa,Yunanistan gibi 16 yabancı ülkeden gelecek uzman şeflerin yarışacağı 2. İzzet Baysal Mutfak Günlerinde Muğla ve Milas’ı  Aregala Türkiye Sınır Tanımayan Şefler Derneği temsil edecek.
Düzenlenen yarışma öncesi Sınır Tanımayan Şefler Derneği Başkanı Ahmet Çetin ve Aregala Yunanistan Sınır Tanımayan Şefler Derneği Başkanı Kadiri Memiş Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret eti.
Ahmet Çetin ; Bolu’da düzenlenecek olan yarışmada Muğla ve Milas yemek Kültürünü tanıtmak ve dereceye girmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek destekleri için Başkan Tokat’a teşekkür etti..
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Ahmet Çetin ve Kadiri Memiş’e teşekkür ederek yarışmada başarı diledi.