Öğrenciler Sosyal Bilgiler Dersini Milas Belediyesinde İşledi

15.04.2016


Atatürk İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, Sosyal Bilgiler dersinde ‘Yerel Yönetimler’ konusunu Milas Belediyesi´nde işlediler.
 
Başkanlık Makam odasında  öğrencileri kabul eden Belediye Başkanı Muhammet Tokat Sosyal Bilgiler dersinde ´Yerel Yönetimler´ konusunu işleyen öğrencilere belediye birimleri hakkında bilgi vererek, öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. Belediye faaliyetleri ile ilgili hazırladıkları soruları soran öğrenciler, Belediye Başkanı Tokat’tan aldıkları cevapları bir bir not ettiler.
 
Öğrencilerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat, "Bizim tek amacımız sizlerin daha rahat ortamda yetişmenizdir. Sizlerin başarılı olmanız bizim geleceğe bakışımız için gerçekten çok önemlidir. Ne kadar çok çalışırsanız kendinizi gelecekteki hayata daha iyi hazırlarsınız"diye konuştu.
 
Belediyeye ders işlemeye gelen öğrencilere birçok konuda tavsiyede bulunan Belediye Başkanı Muhammet Tokat, derslerinde başarılı olmaları temennisinde bulunarak öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.