CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

09.05.2016


 CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi  MYK üyesi ve İl kadın Kolları Başkanları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler.
MYK Üyesi ve aynı zamanda Uşak.Kütahya,Denizli ve Muğla İlleri  Ege Bölge sorumlusu Arife Hatunoğlu , Uşak İl Kadın Kolları Başkanı Seyhan Yazıcı ,Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Gülseven ,Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Sündüz Başsorgun ve Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Başarır Sandıkçıoğlu ve Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.Ziyarete Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz’de katılarak Kadın Kolları Başkanlarına hoş geldiniz dediler.
Başkan Tokat İl Kadın Kolları Başkanlarının Anneler Gününü kutlayarak ziyaretleri için duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Örgütlenmenin önemine değinen Başkan Tokat, kadınların örgütlenmede rolünün büyük olduğunu ifade ederek Cumhuriyet Halk Partisinin kadına verdiği öneme dile getirdi.
Başkan Tokat ; Genelde ve yerelde kadınlarımız partimizin tüm alanlarında daha fazla olmalı.Cumhuriyet Halk Partili olmamız ve diğer Partilerden farklı bakış açısına sahip olmamızdan dolayı tüm kadınlarımızın farklı makamlarda olmalarını istiyoruz.Cinsiyet kotası anlamında da Cumhuriyet halk Partisi kadınlarımıza her zaman gereken değeri vermiştir. Bu anlamda Muğla 1. Sırada.Datça ve Benim Başkan yardımcılarımdan birisi de bayan.Kadınlarımız ne kadar faal  olurlarsa bizler başarıyı daha çabuk yakalarız.
Ülkemiz çok  zor şartlardan  geçiyor.Bizlerin böyle dayanışma içinde ve bir arada olması bu anlamda çok önemli.Her zaman her ortamda doğru bildiğimiz söylemler içinde olmalıyız.Bu ülkenin Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var”dedi.
Başkan Tokat MYK Üyelerine ve İl Kadın Kolları Başkanlarına ziyaret için teşekkür ederek Milas Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan birer çanta hediye etti.