ÖZEL BİREYLERDEN ÖZEL ZİYARET

10.05.2016


 ÖZEL BİREYLERDEN ÖZEL ZİYARET

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Engelliler Haftası” etkinlikleri kapsamında M.Önal Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler.
Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette öğrenciler Başkan Tokat’ı Pamelon alış veriş Merkezinde açacakları Kermes’e davet  ederek 1 hafta boyunca sürecek etkinlikler hakkında bilgi verdiler.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Metin Kaya’ya engelliler ile ilgili başlattıkları  proje hakkında bilgi aktardı. Başkan Tokat; Sağlık İşleri Müdürlüğünce yürütülen proje kapsamında dizayn edilen Engelli Aracı ile  İlçe genelindeki tüm hasta ve engelli vatandaşların rahat ulaşım sağladıklarını söyledi.
 Başkan Tokat son olarak ; Engellilerin önündeki tüm engellerin kalkması daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam standardına kavuşmaları dileyerek, Engelli vatandaşların sorunları ile ilgili çözüm yolları arayışının bu hafta ile sınırlandırılmadan süreklilik kazandırılması ile hayata geçirilebileceğini belirtti.