HEDEF TÜM KIRSAL MAHALLELERE ÇOCUK OYUN PARKI

24.05.2016


 HEDEF TÜM KIRSAL MAHALLELERE ÇOCUK OYUN PARKI

Milas Belediyesi tarafından başlatılan her mahalleye çocuk parkı çalışmaları kapsamında Günlük Mahallesine de Çocuk parkı kazandırılıyor.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafında kırsal mahallelere yönelik  düzenlenen gezilerin ardından gelen talepler doğrultusunda  çalışmalar başladı. 
Günlük mahalle muhtarı tarafından mahalleye kazandırılması talep edilen düğün salonu ve çocuk parkı için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Günlük mahallesi Okul bahçesinde bulunan boş alanda başlatılan çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban yerinde inceledi.
 Çoban yaptığı açıklamada ;”Milas Belediyesi olarak her mahalleye bir çocuk parkı kazandırmayı hedefliyoruz.Şimdiye kadar 114  kırsal mahallemizin 90 tanesine çocuk parkı kazandırdık.2016 yılı çalışma programımızı  kırsal mahallelerimize göre planladık.Başkanımız Muhammet Tokat ile yaptığımız mahalle gezileri esnasında Muhtarlarımızın taleplerine göre isteklerini imkanlarımız doğrultusunda yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız 114 mahallemizin tamamına çocuk oyun parkı kazandırmak”dedi.