İSTEĞİMİZ SİZLERİN HAYIR DUASINA ALABİLMEK

08.06.2016


 İSTEĞİMİZ SİZLERİN HAYIR DUASINA ALABİLMEK

 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile beraber Kırsal Mahallelere başlattığı gezilerin sürüyor.
 
 
 Hisarcık,Çandır,Kurudere ve Kılavuz mahallelerinde Muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Tokat’a ilgi oldukça fazlaydı.Gittiği her mahallede bayanların ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tokat, gördüğü bu ilgiden oldukça memnun kaldı.Bu ilgi karşısında duyarsız kalmayan Tokat’ çocuklara Türk Bayrağı ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.
 
 
Başkan Tokat kırsal mahallelerde yaptığı geziler esnasında  yaptığı açıklamada ;
 
“Büyükşehir yasası ilçe Belediyelerini zor durumda bıraktı. 13 mahallemiz varken 6 milyon gelirimiz vardı şimdi 132 mahalleyiz ama gelirimiz  üçte bir oranında azalıp 2 milyona düştü.
Yinede bu gemiyi yüzdürüyoruz.Tüm bu olumsuzluklara karşın 132 mahallemize eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz, bahane üretmeden hizmetlerimize devam ediyoruz.Muğla bölgesinin en fazla hizmet üreten Belediyesiyiz. 
İhaleleri tamamladık, çalışma programlarımızı sizlerin isteği doğrultusunda oluşturuyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde mahallelerimizdeki değişimi herkes görecek.Amacım sizleri memnun etmek ve bir daha karşınıza çıktığımda gönlümün ve vicdanımın rahat olması.Bizim tek istediğimiz sizlerin hayır duasını alabilmek”dedi.