ŞEZLONG VE ŞEMSİYELER PLAJLARDA YERİNİ ALDI.

08.06.2016


ŞEZLONG VE ŞEMSİYELER PLAJLARDA YERİNİ ALDI.
Turizm sezonunu başlamasına rağmen şimdiye kadar Ören Plajı´nın hazır olmadığının basında ve internet sitelerinde haber olmasın ardından plajın işletmecisi olan Milas Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü harekete geçti. Plajın Mal Müdürlüğü tarafından günlük kullanım bedelinin 629.00 TL  olması ve Ören’de yaz sezonunun henüz açılmadığından dolayı şezlong ve şemsiye atılmadığını açıklayan İşletme ve İştirakler Müdürü Aşkım Yalçınkaya; Şezlong ve şemsiyeler  8 Haziranda hizmete girecek demişti.
Bu gün Ören’e çıkartma yapan Milas Belediyesi ekipleri plajda hummalı bir çalışma başlattılar. Yapılan çalışmada plaj iş makineleriyle düzeltildi,şemsiyeler boyanarak yerlerine dikildi ve şezlonglar sahil boyunca yerlerine konularak  kullanıma sunuldu.
Yalçınkaya son olarak yaptığı açıklamada;
Güllük,Boğaziçi,Kıyıkışlacık,Bozbük gibi sahil şeridi olan mahallelerimize de bugünden itibaren şezlong ve şemsiyeler plajlardaki yerini almaya başladı.Milas Belediyesi olarak yaptığımız planlamada bu hizmetleri 8 Hazirandan itibaren vermeyi kararlaştırmıştık.Bu tür haberlerin çıkması bizleri de üzdü.Keşke daha önceden bizleri arayıp konu hakkında bilgi alsalardı”dedi