KIRSAL MAHALLE GEZİLERİ DEVAM EDİYOR.

08.06.2016


KIRSAL MAHALLE GEZİLERİ DEVAM EDİYOR.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte başlatılan kırsal mahalle ziyaretleri devam ediyor.
Milas Belediyesince şimdiye kadar mahallelerde  yapılan ve 2016 yılı içerisinde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aktarmak ve talepleri toplamak adına başlatılan gezilerin  arasında bugün Savran,İçme,Yaşyer,Avşar ve Damlıboğaz  mahalleleri vardı.
Başkan Tokat’ın 2016 yılı içerisinde Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Milas Belediyesi olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgileri aktardığı mahalle gezilerine Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Suat Özcan’da katıldı.
Tokat  mahalle muhtarları ve sakinlerine yönelik yaptığı açıklamada ;
“Sorunun yerinde görülmesi adına beraber çalıştığımız müdürlerimiz ile birlikte mahallelerimize ziyaret düzenliyoruz.2016 yılı çalışma ağırlığımız kırsala yönelik olacak. Bu anlamda sizlerin mahallelerinize yapılmasını istediklerinizi dinlemeye geldik.Hedefimiz 3 yıl içerisinde sorunları en aza indirip en fazla memnuniyeti sağlamak.Hiç bir bahane üretmeden kendi çarelerimizi kendimiz yaratıp 132 mahallemize eşit hizmet götüreceğiz.Sizlerden tek isteğimiz hayır duanızı almak”dedi 
Yapılan mahalle gezilerinde genel istek düğün salonu,çocuk oyun parkı yapılması yönünde oldu.Başkan Tokat birim müdürlerine talepleri not aldırıp gereken çalışmanın başlatılması talimatı verdi.
Yarın yapılacak gezi ise Güllük,Akyol,Yaka,Ekinanbarı mahallelerini kapsıyacak.