YAPILAN HİZMETLER YÜZ GÜLDÜRÜYOR.

21.07.2016


 
YAPILAN HİZMETLER YÜZ GÜLDÜRÜYOR.
Milas Belediyesi kırsal mahallelere sürdürdüğü başarılı çalışmalarını, 2016 yılında da artırarak devam ettiriyor. 
Milas Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Derince Mahallesi´nde başlattığı alt yapı ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarında sona yaklaştı. Yapılan çalışmalarla Derince mahallesi adeta yeniden yaratılarak modern bir görünüme kavuşacak.Fen İşleri ekiplerİ Derince’de 13 bin metre kare kilit parke taşı döşeyecek.
Eskiden köy olan mahallelerimizde çalışmaların  devam ettiğini ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ;. Mahallelerimizin alt yapısından, yollarına, çocuk oyun parklarına kadar her ihtiyacına cevap veriyoruz.  Milas Belediyesi olarak kırsal mahallelerimize çok önem veriyoruz. Geçtiğimiz sene başlattığımız  ve bu yılda sürdürdüğümüz çalışmalar aralıksız devam edecek” diye konuştu
Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Derince Muhtarı Saldıray Çetin ; Özel İdare zamanında beri yapılamayan ,Milas Belediyesi tarafından başlatılan çalışmayla mahallemizin alt yapı sorunu çözülüyor,tüm sokaklarımız kilit parke ile döşeniyor. Belediyemizin yaptığı kalıcı çalışmalar sayesinde mahalle sakinlerimizin yüzü gülüyor. Bu çalışmalarından dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür ederiz” diye konuştu.