Milas Belediyesi Dur Durak Bilmiyor

22.07.2016


Milas Belediyesi Dur Durak Bilmiyor
 
Milas Belediyesi,Bafa Mahallesi´nin en önemli caddelerinden olan Park caddesinde  çalışmalarını tamamlayarak  bölge halkının hizmetine açtı.
 
Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatıyla 2016 yılını yatırım yılı ilan eden ve yıl içinde 132 mahallede eş zamanlı  çalışmasa başlatan Milas Belediyesi ,dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor. 
 
Bafa Mahallesi, Park Caddesi´nde kaldırım ve kilit parke döşeme çalışmaları tamamlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 10 metre genişliğinde ve 2 kilometre uzunluğunda caddeyi modern bir hale getirerek Bafa halkının hizmetine sundu. Mevcut Pazar yerinin de düzenlemesine de önümüzdeki günlerde başlayacak olan ekipler daha sonraki süreçte ise Pazar yerinin yan tarafındaki alana bir spor kompleksi yapma çalışmalarını sürdürüyor.
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 2016 yılı yatırım programı çerçevesinde bu yıl mahallelerimizde  100km’lik  asfalt çalışmamız olacak. Tüm mahallelerde eş zamanlı olarakalt yapı, yol yapım onarım  ve parke taşı döşeme çalışmalarımız sürmektedir.  Bu çalışmalarımız sezon sonuna kadar da aralıksız olarak devam edecek. Kış mevsiminde de aynı kararlılıkta ilçe genelinde başlattığımız bu çalışmaları sürdüreceğiz" dedi.