Güllük’te Parkesiz Yol Kalmayacak

26.07.2016


 Güllük’te Parkesiz Yol Kalmayacak

 
Milas Belediyesi mahallelerde başlattığı yol genişletme, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güllük mahallesinde yol genişletme, kilitli parke taşı ve bordür döşeme gibi bir çok hizmeti aynı anda yürütüyor. Stadyum etrafı,Çamlık ,Hermias caddeleri,132.137.174.291 nolu sokaklar ,Fener burnu ve özellikle İngiliz vatandaşların evlerinin bulunduğu Odek sitesi etrafında adeta toprak yol bırakmayan  Fen İşleri ekipleri şimdiye kadar 27 bin metre kare  kilit parke döşemesi işini tamamladılar.
  İlçe genelinin çehresini değiştirecek hizmetleri hayata geçiren ve çalışmaları yakından takip eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; İlçemizin turistik bölgesi olan , yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turisti ağırlayan Güllük mahallemiz   için ekibimizle beraber çalışıyoruz. Yaptığımız  çalışmalar kapsamında şimdiye kadar 27 bin metre kare  kilit parke taşı döşedik .Bunun yanında yeni yaptığımız Cumhuriyet parkını hizmete açtık.Şimdi Orjan evleri bölgesinde yeni bir park ve spor alanı oluşturuyoruz.Önümüzdeki süreçte ise yapılacak Marinaya bağlı olarak sahil şeridi çalışmamız olacak. Hedefmiz Güllük’e hak ettiği değeri kazandırmak” dedi. 
Güllük mahallesinde Milas Belediyesi tarafından  sürdürülen parke taşı döşeme çalışmaları, vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.