MİLAS BELEDİYESİ YENİ İMAR YOLLARI AÇMAYI SÜRDÜRÜYOR

27.07.2016


 MİLAS BELEDİYESİ YENİ İMAR YOLLARI AÇMAYI SÜRDÜRÜYOR

Alt yapıdan  park bahçe ve çevre düzenlemesine,çocuk oyun parkları kurulmasından meydan düzenlemesine, cami ve okulların bakımı tamiratından,yeni imar yolları açılması ve  sati asfalt kaplamasına kadar bir çok alanda mahallelerde eş zamanlı hizmet atağı başlatan Milas Belediyesi dur durak bilmiyor.
132 mahallesinin tümünün her türlü eksikleri ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenen ve çözüme kavuşturmak amacıyla çalışma başlatan Milas Belediyesi yeni ulaşım yolları açmayı da ihmal etmiyor. Mahalle sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırmak adına mevcut yolların genişletilmesinin yeni sıra yeni imar yolarlıda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından açılarak sati asfalt kaplanıp halkın kullanımına sunuluyor.Bu kapsamda Tuzabat mahallesi de yeni ulaşım yoluna kavuşuyor.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından başlatılan kırsal mahalle ziyaretleri esnasında Tuzabat muhtarı tarafından dile getirilen Kıryaka mevkiine yeni yol açılma isteği Milas Belediyesi tarafından yerine getiriliyor. Alanda inceleme yapan Fen İşleri ekipleri yeni imar yolu açma çalışmaları başlattı. 5 metre genişliğinde ve 4 Kilometre uzunluğunda açılacak yol dolgu ve tesviyesi yapıldıktan sonra sati asfalt ile kaplanacak.
Yolun geçtiği mevkide oturan vatandaşlar söz konusu yolun açılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek emeği geçenlere teşekkür ettiler.