MİLAS BELEDİYESİ MUTLULUĞA ORTAK OLDU.

01.08.2016


 MİLAS BELEDİYESİ MUTLULUĞA ORTAK OLDU.

Ekranların sevilen yüzü Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu “Vahe ile Evdeki Mutluluk” programına Milas Belediyesi destek verdi.
Birçok televizyon kanalında hazırlayıp sunduğu programlar ile adından söz ettiren ünlü oyuncu ve sunucu Vahe Kılıçarslan’a bir destek’te Milas Belediyesinden geldi. Türkiye’nin her yerinde tespit ettiği dar gelirli ailelerin evlerini baştan aşağı yenileyen ve ailelerin mutlu olmasını sağlayan Vahe Kılıçarslan’a Milas Belediyesi bazalı yatak bağışlayarak destek oldu.Çekimlerini bir süredir Milas ve çevre mahallelerinde sürdürdüğü ve Star Televizyonunda yayınlanan “Vahe İle Evdeki Mutluluk” programı için Milas Belediyesi’ne gelen ünlü sunucu Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan eşya yardımı talebinde bulundu.Güllük’te dar gelirli bir ailenin evini yenilediğini belirten Kılıçarslan Başkan Tokat’a bir adet yatağa ihtiyaç duyduğunu söyledi.
Kılıçarslan tarafından gelen talebe duyarsız kalmayan Başkan Tokat Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nü arayarak gerekenin yapılmasını istedi.Müdürlük ekipleri gerekli yatağı temin ederek Kılıçaralan’a teslim ettiler.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  Kılınçarslan’a teşekkür ederek ; Milas Belediyesi olarak bizlerde bir süre önce  Elden Ele adlı projemizi hayata geçirdik.Amacımız hayır sever vatandaşlarımızın ihtiyaç fazlası eşyalarını ihtiyacı olan ailelere ulaştırmak.Şimdiye kadar bir çok dar gelirli ailemize proje kapsamında yardımda bulunduk.Sizlerde bir anlamda aynı şeyi yapıyorsunuz.Dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini yenileyip mutlu olmasını sağlıyorsunuz.Ben sizlere böyle bir program hazırladığınız için teşekkür ediyorum.Ayrıca hazırladığınız programda  ailelerin mutluluğuna Milas Belediyesi’ni de ortak etmeniz  bizleri memnun etti”dedi.
Milas Belediyesi önünde Sosyal Yardım İşleri Personeli ile de küçük bir röportaj yapan Kılıçarslan,Müdürlüğün çalışmaları ve Milas hakkında bilgi aldı.