ÇALIŞMALAR KETENDERE MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

04.10.2016


ÇALIŞMALAR KETENDERE MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR.
     
Milas Belediyesi, vatandaşların isteklerine cevap verebilmek adına yolların yapılması için yoğun çaba sarf ediyor. Devam ettirilen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sonucu birçok mahalle ve sokak rahat bir ulaşıma kavuştu.
     Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Ketendere Mahallesi’nde; mevcut yolların dışında yeni yollar açılarak kilit parke taşı döşemesi yapılıyor.Kilit parke taşı döşemesi sonucunda mahallenin çehresi de değişiyor.Yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Ketendere  mahalle sakinleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti. 
Milas  sınırları içerisinde bulunan 132 mahallenin 20 tanesinde  kilit parke taşı ile döşeme işinin devam ettiğini söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “ Mayıs ayında hız verdiğimiz çalışmalar sonucu ilk iki etapta 125 bin metrekare parke döşeme çalışması uygulandı. Bu rakam yıl sonuna kadar daha da artacak.Çalışmalarımız sadece kilit parke taşı ile sınırlı değil. Bir çok mahallemizde de sati asfalt kaplama çalışmamız sürüyor.Her anlamda Milas Belediyesinin varlığını 2016 yılı sonuna kadar kırsal mahallelerimize hissettireceğiz”dedi