BELEDİYEDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM

03.01.2017


 Milas Belediyesi hayırsever vatandaşlar ile ihtiyaç sahibi aileler arasında köprü görevi görmeye devam ediyor.Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Belediyeye bağışlanan  yardım kolileri tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere veriliyor.

Milas Bodrum Havalimanı ATU Turizm İşletmeciliği A.Ş. nin bağışladığı 50 adet gıda kolisi ve 15 adet giyim kolisi Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde kayıtlı olan ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
İhtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanında olduklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; "Belediyemiz bünyesinde bulunan Sosyal Yardım İşler Müdürlüğümüz, Milas’ta ki ihtiyaç sahibi vatandaşımıza sadece ramazan ayında ve yılın belli günlerinde değil 365 gün hizmet vermeye devam ediyor. Bundan sonrada bu hizmetimiz devam edecektir. İhtiyaç sahibi vatandaşımız şehrimizin hangi köşesinde olursa olsun bunlara 365 gün yardım ve desteklerimizi devam ettireceğiz.  Hayırsever  vatandaşlarımız tarafından Belediyemize bağışlanan her türlü ev eşyası ,giyecek ve yiyecek kolilerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız Sosyal Yardım İşler Müdürlüğümüze müracaat ederek, gerekli araştırma ve tetkikleri yapıldıktan sonra elimizdeki imkanlar dahilinde yardımcı oluyoruz" dedi.