MENTEŞE CADDESİNE OTURMA BANKI

11.01.2017


 Milas Belediyesi tarafından yeni ve modern bir görünüme kavuşturulan Menteşe caddesine Park ve Bahçeler Müdürlüğünce  dekoratif oturma bankları ve çöp kovaları yerleştirildi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri dekoratif olarak kendi atölyesinde imal ettiği bankları Menteşe caddesi boyunca monte etti.Caddeye görsel güzellik katması ve vatandaşların dinlenebilmesi amaçlı yerleştirilen ahşap oturma bankları memnuniyetle karşılandı.
 
Konuya yönelik açıklamada bulunan Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban ; "Milas’ın en önemli caddeleri arasında yer alan aynı zamanda Salı pazarımızın bulunduğu Menteşe caddemize daha  önce de ilçemizin çeşitli yerlerine koyduğumuz kendi imalatımız olan dekoratif oturma banklarından ve çöp kovalarından yerleştirdik. Cadde üzerinde yürüyen  ve pazara alışverişe gelen vatandaşımız yorulduğunda oturup dinlenebilsin. Bundan sonra da vatandaşımızdan gelen talep ve isteklere göre ilçemizin çeşitli yerlerine ahşap banklarımızı koymaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.