BAŞKAN TOKAT ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

06.03.2017


 BAŞKAN TOKAT ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Ulaş mahallesinde yapımı tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi.İnceleme sırasında Başkan Tokat’a Başkan yardımcıları,Meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.
 Milas Belediyesi tarafından 2016 yılında kırsal mahallelerde başlatılan alt yapı,parke döşeme,sathi asfalt kaplama,yeni ulaşım yolları açılması,okul,camii ve sağlık evlerinin bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.Birçok mahallede yapımı tamamlanan çalışmalar sık sık Başkan Tokat tarafından yerinde inceleniyor.Fen işleri Müdürlüğü tarafından Ulaş Mahallesinde  yapımı tamamlanan düğün alanı ve parke döşeme çalışmalarını inceleyen Başkan Tokat vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.
 Sohbet esnasında Çamköy orta okulu İstiklal marşı okuma yarışmasında birincilik elde ettiğini öğrendiği  Burcu Gül Çoşkun’u da tebrik eden Tokat başarılarının devamını diledi.
Gerek merkez mahalleleri gerekse kırsal mahallelerde 2016 yılı itibariyle eş zamanlı çalışma başlattıklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; “Milas Belediyesinin varlığını tüm mahallelerimize hissettiriyoruz.İş yapmak, sorun çözmek ve insan memnun etmek anlayışıyla sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda bir çok mahallemizin çehresini değiştirdik. Yapılan çalışmalardan mahalle sakinlerimizin ve muhtarlarımızın memnun olduklarını görmek bizleri de mutlu ediyor.Kırsal mahallelerimizde başlattığımız çalışmalar devam edecek.2019 yılı sonunda herkes bu mahallelerimizdeki değişimi görecek”dedi.