ARTIK ONURLU İKİNCİLİK İSTEMİYORUZ.

06.03.2017


 Yeni Milasspor’dan Başkan Tokat’a ziyaret

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret eden Yeni Milasspor Yönetimi, başkan Tokat’a bugüne kadar verdiği destek için teşekkür etti. Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özmen, Milas Belediyespor Voleybol Takımı’nın  şampiyonluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkan Tokat’ın şahsında tüm takımı kutladı.
Milas Belediyesi’nin ciddi boyutlarda ekonomik sorunları olmasına rağmen, kulübe karşı verdiği taahhütlerin yerine getirileceğini söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Sizlerden sadece hedefe kilitlenmenizi, yıllardır bu kentin özlemi olan şampiyonluğu yaşamanızı ve bizlere yaşatmanızı istiyoruz. Artık onurlu ikincilik istemiyoruz. Voleybol takımımızın ardından inşallah Milas olarak 2. zaferi yaşayacağız” dedi.
Sportif başarının ardından toplum desteğinin de artacağını belirten Başkan Tokat; “Şampiyonlukla birlikte toplumun bakış açısı da değişecektir. Bugün bir kenarda oturmuş ve sessiz bir şekilde bekleyen kitle, başarıyla birlikte bu kervana katılacaktır” dedi.