AYDINLATMA DİREKLERİNE BAKIM ONARIM

04.04.2017


Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Elektrik birimi ekipleri İlçe genelindeki Park ,Bahçe ve Sahil şeridinde   bulunan aydınlatma direklerine bakım onarım ve yenileme çalışması başlattı.
Elektrik Birimi ekipleri  Milas genelinde bulunan Park ve Bahçelerde  bulunan tüm aydınlatma direklerinin bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında arızalı armatürler ve ampul değişimi ile dekoratif aydınlatma direklerinin bakımı da yapılıyor.Ekipler ayrıca Güllük,Ören gibi önemli turistik mahallelerinin sahil  şeridi aydınlatmalarının da yaz sezonu öncesi bakımlarını ihmal etmiyor.
  Çalışmalara dair açıklama yapan  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; “Park,Bahçe ve Sahil aydınlatmalarımız geniş bir alan üzerinde bulunmakta. Bu anlamda çok fazla arızalı aydınlatma direği mevcut.Ekiplerimiz daha önceden tespit ettikleri yanmayan aydınlatma direklerinin tüm bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.Ören ve Güllük gibi önemli turistik mahallelerimizin de sahil şeridinde bulunan aydınlatma direklerinin bakım ve onarımı sürüyor.Çalışmalarımızı yaz sezonu önce tamamlayacağız”dedi.