HENTBOL TAKIMI RAKİP TANIMIYOR

02.05.2017


 Milas Belediyespor Hentbol takımı rakip tanımıyor. 3 yıl önce Milas Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde  kurulan son 1 yıldır da Milas Belediyespor bünyesine gecen ve çıktığı tüm turnuvalarda şampiyon olan Milas Belediyespor Hentbol takımı başarıya doymuyor. Antrenörlüğünü Tuğçe Handan Demirel’in yaptığı Hentbol takımı en son katıldığı Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından  geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen “23 Nisan Çocuk Şenliği Spor Etkinlikleri Hentbol Turnuvasında  akız ve erkek takımları ile şampiyon olma başarısını gösterdi.

Amasya’da düzenlenen turnuvada Türkiye Şampiyonu ,Alanya’da Türkiye üçüncüsü,Muğla genelinde düzenlenen tüm turnuvalarda da şampiyon olma başarısı gösteren Milas Belediyespor Hentbol takımı adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. Başarılı Antrenör Tuğçe Handan Demirel nezaretinde çalışmalarını sürdüren Hentbol takımının minik kız ve erkek sporcuları Muğla’da katıldığı turnuvada rakiplerine büyük üstünlük kurarak şampiyon oldu.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Hentbol turnuvasına minik kız ve erkek takımları ile katılan Milas Belediyespor Hentbol takımı, Muğla Büyükşehir Belediye,Teknoloji ve Kültür Koleji,Koca mustafa efendi İlk öğretim okulu, Fethiye günlükbaşı il öğretim okulu,Yalıkavak Belediyespor takımlarını yenerek turnuvadan şampiyon olarak ayrıldı.
Elde edilen başarıdan memnun olduğunu belirten takım antrenörü Tuğçe Handan Demirel Muğla’daki turnuvada elde ettikleri şampiyonluk için sporcularımı kutluyorum.”dedi