BAŞKAN TOKAT İFTARDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

31.05.2017


Milas Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da iftar yemeğine katılarak, Ramazan’ın bolluk ve bereketini vatandaşlarla birlikte paylaştı.
Milas Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Beçin Mahallesi Pazaryeri´nde düzenlenen iftar yemeği çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi. Erken saatlerde iftar alanına gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  vatandaşların Ramazan ayını kutladı. Daha sonra yemek tezgahının başına geçen Başkan Tokat, vatandaşlara önce iftar yemeği dağıttı, ardından onlarla sohbet ederek iftar sofrasına oturdu.
Düzenlenen iftar yemeğine  Milas belediyesi başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı. Vatandaşlarla yemek sonrası bir süre sohbet eden Tokat, Ramazan ayının ülkemize barış, hoşgörü, kardeşlik ve sevgi getirmesi dileğinde bulundu.
Milas Belediyesi ilçenin farklı noktalarına kuracağı iftar sofralarıyla, vatandaşları gönül sofralarında buluşturmaya devam edecek. Üçüncü İftar buluşması ise 1 Haziran Perşembe günü Milas Salı pazarında düzenlenecek.İftar sonrasında ise Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ramazan eğlenceleri vatandaşların beğenisine sunulacak. Ramazan ayının vazgeçilmez eğlencesi Hacivat ve karagöz gösterisi,zeybek gösterisi,ritim show ve tiyatro gösterilerinin sergileneceği ramazan eğlenceleri 1 haziran’da Milas Salı pazarı  ve 2 haziran tarihinde Selimiye mahallesi iftar yemeklerinde  düzenlenecek.