BAŞARILARINI BAŞKAN TOKAT'LA PAYLAŞTILAR

01.06.2017


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ziyaretler devam ediyor.
İlçe genelinde ulusal yada uluslararası çerçevede düzenlenen çeşitli yarışma,müsabaka yada gösterilerde derece almış öğrenci,sporcu , oyuncular ve yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.
Milas Şehir Tiyatroları ( MİŞTİ) Tavaslı Özel Karate-Do Spor Okulu,Akut ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oyuncu,sporcu ve öğrencileri yöneticileri ile birlikte Başkan Tokat’ı makamında ziyaret ederek elde ettikleri kupa,plaket ve madalyaları paylaştılar.
Milas Şehir Tiyatrosu oyuncuları geçtiğimiz yıl sahneye koydukları Üç Kuruşluk Opera adlı oyunla elde ettikleri En İyi Oyun Ödülünü,Tavaslı Özel Karate-Dp Spor Okulu sporcuları Bulgaristan’da Wsf Dünya Shotokan Karate Turnuvasına kazandıkları kupa ve madalyaları Başkan Tokat’a getirerek mutluluklarını paylaştı. Elde edilen başarılardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat,oyuncu ve sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ziyaretinde geçtiğimiz günlerde tamamlanan 8. Nebi Uslu Tiyatro Şenliklerine katıldıklarını böyle bir organizasyonda olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek gösterilen ilgiden dolayı Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.
Son ziyaret ise AKUT üyelerinden geldi. Verdiği destek için Başkan Tokat’a teşekkür eden AKUT üyleri çalışmaları hakkında da kısa bilgiler aktardılar.
Yapılan ziyaretler için MİŞTİ,AKUT,Tavaslı Özel Karete-Do Spor Okulu,Ve Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi’ne teşekkür eden Başkan Tokat tüm sporcu ve oyunculara başarılar diledi.