ÖĞRENCİLER SORDU BAŞKAN YANITLADI

01.06.2017


Milas Merkez İlk oklu 4/C sınıfı öğrencileri Alper Gümüşkesen,Eylül Demir,Uğur Yurt,Ayça Çiydem,Efe Keskin,Defne Şenel öğretmenleri Ruhan Gümüşkesen ile beraber Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek proje ödevleri kapsamında röportaj yaptı.
Öğrenciler tarafından hazırlanan nasıl Belediye Başkanı oldunuz ?,Yetki ve görevleriniz nelerdir?,ilçedeki spor faaliyetleriniz nelerdir?,Belediye Başkanında olması gereken özellikler nelerdir ? gibi soruları içtenlikle yanıtlayan  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, birçok projeleri olduğunu, hali hazırda devam eden çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü, özellikle çocuk oyun alanları ve parkları yaparak, çocukların aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirmeleri için bu yönde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Soruların ardından öğrenciler ile tek tek sohbet eden Belediye Başkanı Tokat, öğrencilere ziyaret için teşekkür ederek derslerinde başarı diledi. Öğrenciler, yoğun programına rağmen kendilerine vakit ayırdığı için Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.