MİLAS BELEDİYESİ CAMİLERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR.

15.03.2018


Milas Belediyesi, camilerin bahçe düzeni,boya badana işlerinin yanı sıra bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü  Acil Hizmet birimi ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda çalışmalarını aralıksız yürütüyor.
Mahalle sakinleri ve muhtarlıkların talepleri doğrultusunda ilçe genelindeki camilerde kapsamlı çalışmalarına devam eden ekipler Camilerin bahçe düzeni,çatı izolasyonu,kapsamlı restorasyon gibi bir çok çalışmayı aynı anda yürütüyor. Ekipler Sakarkaya mahallesinde çatı izolasyonu,Ulu camide ise bahçe düzeni çalışmalarını tamamlarken  Ağa caminde ise kapsamlı restorasyon çalışmasını devam ettiriyor.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yapılan çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Merkez ve kırsal mahallelerimizde  bulunan tüm camilerimizin  boyamaları, tadilat ve onarımları yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor. Camilerimizin tadilat ve onarımlarının yanı sıra temizliği de yapılmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızın ibadetlerini bakımlı, temiz ve hijyenik ortamda yapmaları bizler için çok önemli. Çalışmalarımıza ihtiyaç duyulan ve gerek görülen mahallelerimizde yapmaya devam edeceğiz” dedi.