BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ.

18.04.2018


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kendisine yapılan ziyaretleri makam odasında kabul etti.
Milas Mesleki Eğitim Merkezi,Türkiye Görme Engelliler Derneği,Güllük Alevi Kültür Derneği Yönetici ve üyelerini tek tek kabul eden Başkan Tokat ziyaret için herkese teşekkür etti.
Mesleki Eğitim Merkez bahçesi düzenlemesi,beton dökülmesi ve boya badana bakımı için Başkan Tokat’a teşekkür ettiğini belirten Milas Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Öz ; Eğitim Merkezimizin ön kısmı adete kullanılmaz durumdaydı konuyu Başkanımıza ilettik.Bir hafta gibi kısa sürede Eğitim Merkei bahçemizin önüne beton döküldü,bahçe düzenlememiz yapılarak boya ve badana işi de tamamlandı, Bu hizmetlerinden dolayı Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum dedi.
Türkiye Görme Engelliler Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir’de verdiği destekler için Başkan Tokat’a teşekkür ederek 13 Mayıs tarihinde Atatürk Kültür Merkezinde verecekleri konsere davet etti.
Güllük Alevi Kültür Derneği adına söz alan Tahsin Piliç Dernek olarak yaptıkları faaliyetleri aktararak Başkan Tokat’a yeni yapmayı planladıkları bina için bilgi verdi.
Tüm ziyaretçilere teşekkür eden Başkan Tokat imkanlar dahilinde bu tür çalışmaların yapılıp desteklerin devam edeceğini belirtti.