ŞAMPİYON TAKIMDAN BAŞKANA ZİYARET

27.04.2018


A Grubunda namağlup şampiyon olan  Yeni Milasspor U19 Futbol Takımı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.
 Ligde oynadığı 10 maçta 8 galibiyet ve 2 beraberlik alan Yeni Milasspor U19 Takımı grubunu birinci sırada tamamlayarak Muğla temsilciliği için oynadığı  Play Off karşılaşmaları sonucunda Muğla Şampiyonu olan ve Muğla’yı U19 Türkiye Futbol Şampiyonasında temsil edecek olan Yeni Milasspor U19 Futbol Takımı Başkan Tokat’ı ziyaret ederek başarı sözü verdi.
Yeni Milasspor Başkanı Hasan Özmen ile beraber Başkan Tokat’ı ziyaret eden U 19 Takım Antrenörü ve Antrenörleri Mustafa İçöz ;  3 - 6 Mayıs tarihlerinde Burdur Grubunda mücadele edeceklerini belirterek ;” Burdur’da Afyonkarahisar, Denizli, Antalya, Isparta ve Konya takımları ile mücadele edeceğiz umuyoruz ki Milas ve Muğla Şampiyonu  olan Yeni Milasspor U19 Futbol Takımımız, Türkiye Şampiyonasında da başarılı olacaktır”dedi.
Grubunda ve Play Off karşılaşmalarında elde edilen şampiyonluk için mutlu olduğunu belirten Başkan Tokat Burdur’da oynanacak Türkiye Şampiyonası için başarı diledi.
Başkan Tokat ziyarette yaptığı konuşmada “Sizlerin başarıları bizim için önemli.Üst takımlarda genelde hep dış transferlerle başarı yakalamak için uğraşıyor. İnsanın kendi  alt yapısında oluşturduğu,kendi yetiştirdiği takımla başarı elde etmesi daha anlamlı.Amatör sporun amacı geleceğe sporcu yetiştirmek.İnşallah sizlerde önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir şekilde başarı elde edip üst takımlara hizmet edeceksiniz. Dış transferlerle bu işte pek başarı elde edemiyoruz.Bu anlamda sizler üst takımlarımızın geleceğisiniz. Sizleri yetiştiren kulübümüze,hocalarımıza ve ailelerinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Burdur’da Milas’ın  tanıtımını yapacaksınız.Oradaki maçlarda sağlıklı ve sakatlık yaşamadan müsabakalar çıkarmanızı diliyor, başarı haberlerinizi bekliyor olacağız.U19 takımımıza şimdiden başarılar diliyorum”dedi.