KAZIKLI MAHALLESİNE YENİ PARK

19.06.2018


Milas Belediyesi tarafından ilçe genelinde vatandaşların hizmetine açılan parklara bir yenisi daha eklendi. Kazıklı Mahallesi’nde açılan, içerisinde çocuk oyun grupları, dinlenme alanları ve spor aletlerinin yer aldığı yeni parkın adı ise Şehit Jandarma  Uzman Çavuş Tolga Sağlam Parkı olarak belirlendi.
Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin hemen hemen her bölgesinde yapılan parklara yenisi daha eklendi. Çalışmalar kapsamında hiç parkı olmayan mahalle kalmadığı gibi birçok mahallede ise ikinci hatta üçüncü parklar vatandaşların hizmetine sunulmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından son olarak Kazıklı Mahallesi’ne yeni kazandırılan parkın adı ise Şehit Jandarma  Uzman Çavuş Tolga Sağlam Parkı olarak belirlendi ve mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.
Yeni parkın tüm kazıklı halkına hayırlı olmasını dileyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  ise  şu ifadelere yer verdi: “Bu parkımız ile Milas’a yeni bir yeşil alan daha kazandırmış olduk. Sadece Şehir merkezinde değil Kırsal mahallelerimizde de yeni park alanları için çalışmalarımız devam ediyor. Yeni parkımıza Diyarbakır´ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK´ya yönelik düzenlenen operasyonda şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Tolga Sağlam´ın adını vererek anısını yaşatmak istedik. Parkımızın Kazıklı mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum”dedi.