MİLAS BELEDİYESPOR İÇ TRANSFERİ TAMAMLADI

20.06.2018


2017-2018 sezonunda mücadele ettiği voleybol 2. liginde fırtınalar estiren ve oynadığı play off müsabakaları sonucunda 1. Lige çıkmayı başaran Milas Belediyespor Voleybol Takımı yeni sezon kadrosunu kurma çalışmaları devam ediyor.
Bu yıl 1. ligde mücadele edecek olan mavi beyazlılar iç transferde mutlu sona ulaştı. Başarılı çalıştırıcıları Osman Çakıray ve Sefa Koşar’ın ardından takımın iskelet kadrosunu bozmayan Milas Belediyespor bir üst lige çıkmada büyük katkı sağlayan geçen yılki kadrodan Orta Oyuncular Ali Özdemir ve Muhammet Furkan Bayındır, Pasör Çaprazı Enes Burak Aktürk, Pasör Celil Yavuz, Libero Akay Çalık ,Smaçörler Mertcan Akın , Soner Çay ve Tugay Uçak ile sözleşme imzaladı.
İmza töreninde konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, " Bu yıl geçen yıla göre daha da güçlü bir takım oluşturma çabasındayız. Takımımızın iskelet kadrosunu bozmadık, yapacağımız takviyelerle daha da güçleneceğiz, hedefi olan bir takım oluşturuyoruz. Milas Belediyespor bu yıl yine adından sıkça söz ettirecek" dedi.