PİR SULTAN ABDAL KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

24.07.2018


PİR SULTAN ABDAL KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Gani Kaplan, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Şahinoğlu, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi Başkanı Akif Özbilge, Sekreter Hüseyin Doğan ve delege üyeleri katıldı.

Dernek Başkanı Akif Özbilge, “Derneğimiz Pir Sultan Abdal’ın yaşama bakışı, felsefesi ve inancı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bizlerde Milas Şubesi olarak bu inancı ve felsefeyi yaşatabilmek için çalışıyoruz. Bu inanca ve felsefeye sahip insanlara gösterdiği destek ve yardımseverlik nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın Tokat’a teşekkür ediyoruz.  Başkanımızın Cem Evi yapımı ile ilgili katkılarını hepimiz biliyoruz. Her zaman bizlerin yanında oldu. Cem Evi içinde bizlerin yanında. Şahsım ve yönetim kurulu olarak bizlerde Başkanımızın yanındayız. Destekleri için teşekkür ediyoruz”dedi.

Başkan Tokat yaptığı konuşmada ;”Cem evi meselesi bizim gönlümüzde taşıdığımız ve en çok kafa yorduğumuz konulardan bir tanesi. Bir an önce bunun gerçekleşmesi için istekliyiz.”dedi