BAŞKAN TOKAT VOLEYBOLCULARLA TANIŞTI

10.08.2018


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat bu yıl Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig’inde Milas’ı temsil edecek Milas Belediyespor Voleybol takımı tarafından yeni transfer edilen oyuncularla bir araya geldi.
Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen toplantıda oyuncularla tek tek tanışan Başkan Tokat yeni sezonda başarı elde etmek ve 1. Lig’de kalıcı olmak istediklerini belirtti.Tanışma toplantısına Başkan Tokat’ın yanı sıra yönetim ve denetim kurulu üyeleri de katıldı.
 Başkan Tokat toplantı esnasında yaptığı konuşmada ;”Yeni bir sezonu ve bizim için farklı ufukların başlangıcında Milas Belediyespor’u tercih ettiğiniz ve voleybola olan sevdamıza destek olduğunuz  için hepinize teşekkür ediyorum.Bu anlamda sizlerle tanışmak   ve aynı zamanda hem sizler hem de kulübümüz için hatasız kazasız iyi geçecek bir sezon dilemek istedim.Bu konuda yetenek,samimiyet ve özverilerinize şimdiden inanıyorum.Voleybola hizmet etmek düşüncesinde olan bir kulübüz.. 1 .lig bizim içinde heyecan veren ama alışık olmadığımız bir deneyim olacak. İlçe olarak voleybolu seviyoruz. Bu anlamda bu lige yakışacağımızı düşünüyorum. Elimizde olmayan bazı eksikliklerimiz var ancak bunlar bizim için bahane değil. Yolumuza emin adımlarla devam etmeyi düşünüyoruz. Aramızda gecen sezondan tanıdığımız arkadaşlarımız olduğu gibi yeni katılan arkadaşlarımızda oldu. Yönetim ve denetim kurulundaki arkadaşlarımızda bu spora yürekten gönül vermiş arkadaşlarımız.Başta Osman Çakıray hocamız olmak üzere tüm teknik ekibimiz bizlerin çok güvendiğimiz bir ekip.Bu sezonun sizler ve bizler için iyi geçeceğini düşünüyorum ve sizinde zevk alıp ilerleme kaydedeceğiniz ve 1. Lig’de kalıcı olacağımız bir sezon geçirmeyi umuyor şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Maçların oynanacağı salon konusuna da değinen Başkan Tokat, Maçlarımızı nerede oynayacağımız henüz belli değil. Yaptığımız görüşmelerde gençlik ve spor müdürlüğüne ait kapalı spor salonunun yıkılacağını ,maçlarımızı Muğla yada Bodrumda oynatmayı düşündüklerini belirttiler.Bizler kendimize ait Atatürk Kapalı Spor salonunda oynamak istediğimizi belirttik.Görüşmelerimiz şu anda devam ediyor dedi.
Konuşma sonunda kendilerini tanıtan oyuncular Milas Belediyespor’a gelmekten son derece memnun olduklarını, kendilerini bir aile ortamında hissettiklerini,gerek teknik ekip gerekse yönetim olarak kendileriyle yakından ilgilenildiğini dile getirerek yeni sezonda başarı elde edeceklerini belirttiler.
Tanışma toplantısı basın mensuplarının sorularının cevaplanması sonrası toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.