BAYRAM ÖNCESİ CADDE VE SOKAKLAR TEMİZLENİYOR

13.08.2018


Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçe genelindeki 13 mahallede sorumluluk alanındaki cadde ve sokaklarda kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.Her mahalle her sokakta çalışmalarını sürdüren ekipler daha temiz bir Milas için hummalı bir şekilde çalışıyorlar.
Milas Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ilçede temizlik atağı başlattı.Sanayi caddesi üzerinden başlatılan çalışmalar 13 mahalleye ait cadde ve sokaklarda devam edecek.Ekipler yol süpürme ve çöp toplama çalışmasının yanı sıra cadde yıkama , orta refüj ve kaldırım kenarlarının boyama işlerini de birlikte yürütüyor.    
HERŞEY DAHA TEMİZ MİLAS İÇİN
Milas Belediyesinin ilçe genelinde başlatmış Bayram temizliği çalışması Sanayi Caddesi’nde start aldı. Milas’ı daha temiz ve modern hale getirmek için ilçenin dört bir tarafında temizlik seferberliği başlattıklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; çalışmaların bugüne kadar ilçenin her noktasında devam ettiği gibi bundan sonra da devam edeceğini söyleyerek, Bayram temizliğine katılan bütün işçileri canla başla çalışmalarından dolayı tebrik etti.
YABANİ OT TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen geniş kapsamlı Bayram temizlik çalışmaları vatandaşlar tarafından da beğeniyle karşılandı. Cadde ve sokakların yanı sıra, vatandaşların kullanımına açık alanlarda gerçekleştirilen yabani ot temizliği biçme çalışmaları ile yeşil alanlar ve kaldırımlar, daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Temizlik İşleri Ekipleri yürütülen çalışmaları Milas’ın her yerine ulaştırıp vatandaşların temiz bir çevreye kavuşması adına gereken gayreti fazlasıyla gösteriyorlar. İlçe genelinde yapılan yoğun temizlik çalışmasının yanı sıra, ana caddelerin yıkanması ve Halilbey Bulvarı üzerinde bulunan orta refüj ve kaldırım kenarlarının da boyanma  çalışması ayrıca yapılıyor.