GÜLLÜK'TE ATATÜRK SERGİSİ

30.08.2018


GÜLLÜK´TE ATATÜRK SERGİSİ
Milas Belediyesi ve Milas Kent Konseyi tarafından organize edilen “Kurtuluştan Cumhuriyete Atatürk ve Kuvayi Milliye” adlı fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirildi.
 
Güllük Mahallesi Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen sergi açılışına Milas Kaymakamı Eren Arslan,Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar,Faik Karagöz ve Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd.Doç.Dr. Mehmet Günlük ve vatandaşlar katıldı.
 
Bilgi ve D.Ali Şahinoğlu tarafından hazırlanan  Kurtuluştan Cumhuriyete Atatürk ve Kuvayi Milliye adlı fotoğraf sergisi açılışı öncesi kısa bir açıklama yapan Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd.Doç.Dr. Mehmet Günlük ; Serginin 29 Ekim tarihinde daha kapsamlı bir şekilde Milas´ta açılacağını belirterek Bilgi ve D.Ali Şahinoğlu çiftine, sergide emeği geçen Milas Belediyesine  ve katılanlara teşekkür etti.
 
Fotoğraf sergisi hakkında açıklamada bulunan D.Ali Şahinoğlu ;”Onurumuzla yaşadığımız bu toprakları çabalarına borçlu olduğumuz başta ulu önder Atatürk, silah arkadaşları ve Kuvayi Milliyecileri anlatmak bu topraklar üzerinde yaşayan her aydının görevidir.
Sergi Onlara Duyulan Saygıdır, Minnettir, Vefadır...
Serginin Güllük’te açılması için girişimde bulunan Milas Kent Konseyine ve serginin açılması için değerli yardımlarını esirgemeyen Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT’a şükranlarımızı sunuyoruz”dedi.