ÖREN MAHALLESİNDE DOKORATİF PARKE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR.

15.11.2018


Milas Belediyesi üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kasım ayı başında  Ören Mahallesinde başlatılan ve 15 bin metre kare alanı kapsayan dekoratif kilitli parke taşı çalışmaları sürüyor.  Milas Belediyesi Fen İşleri ekipleri Cadde ve sokaklarda bir yandan, dolgu ve düzleme çalışması yapılırken diğer yandan yağmur oluğu ve dekoratif parke döşeme çalışmalarını da tüm hızıyla devam ettiriyor.
Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki yolları daha modern hale getirmek için parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Ören mahallesi Göcekbaşı mevkiinde cadde ve sokakları dekoratif taşlarla nakış gibi işleyen ekipler, yağmur öncesinde tüm çalışmaları tamamlamayı planlıyor.
Cadde ve Sokakları en ince ayrıntısına kadar yenilediklerini ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, "Ören mahallemizi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarımız süratle devam etmektedir. İhtiyaç bulunan bölgelerde yağmur oluğu ve dekoratif kilitli parke taş döşeme işleri yapılıyor. Hedefimiz 15 bin metre kare  dekoratif kilit parke döşenmesi sonunda modern, çağdaş sokak ve caddeleri Ören halkımızın hizmetine sunmaktır." dedi.