MİLAS VE BODRUM MASTERLERİNDEN BAŞKANA ZİYARET

13.03.2019


Milas ve Bodrum Masterler takımı sorumlu ve futbolcuları  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.Kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Masterler  futbolcuları 31 Mart seçimleri öncesi Başkan Tokat’ı desteklediklerini belirterek  başarı diledi.
Başkan Tokat’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette kulüpleri hakkında Başkan Tokat’a bilgilendirmelerde bulunan Milas ve Bodrum Masterleri; “ Masterler takımı 40 yaş ve üstü, eskiden profesyonel olarak Milas’ı birçok il ve ilçede temsil etmiş futbolcular ile amatörce oynamış futbolculardan oluşmakta olup, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’na bağlı olarak mücadele etmektedir. Milasspor Masterler takımı Sayın Belediye Başkanımızın teşvikleri sayesinde kurulmuş olup bu anlamda  Başkanımızın verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
Ziyaretlerinden  ve desteklerinden dolayı  Milas ve Bodrum Masterlerine teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  oynayacakları müsabakalar için başarılar diledi.