Milas Belediyesinde bayramlaşma programı düzenlendi

31.05.2019


 Milas Belediyesi birimlerinde  düzenlenen bayramlaşma programında Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu  birim müdürleri ve belediye çalışanlarının Ramazan Bayramını kutladı.

Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde Milas Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye personelinin Ramazan Bayramını kutladı.Belediyenin çeşitli birimlerinde çalışan personelle bir araya gelen Başkan yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı ,  Kadir gecesine denk gelen bayramlaşma programında tüm personelin kadir gecesini de tebrik ettiler.
Bir bayramı daha yaşamanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Çöllüoğlu ; ”Öncelikle sizlerin ve aileleriniz ayrı ayrı bayramını kutluyorum. Sizlerle birlikte halkımıza hizmet götürme noktasında gece gündüz demeden çalışmaktayız. Özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Bayram tatilinde ailenizle, sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederek, bayram dönüşü topladığınız enerjilerle vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm üretilme aşamasında daha da güzel işler yapacağımızı umut ediyorum” dedi.