BAŞKAN ZİYARETLERİ KABUL ETTİ

23.07.2019


Muğla Veteriner Hekimler Odası Yönetimi   ve Vatan Partisi Milas İlçe yönetimi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.İlk ziyaret Veteriner Hekimler Odasından geldi.
 Ziyaret için Veteriner Hekimler Odasına teşekkür eden  Başkan Tokat “Muğla Veteriner Hekimler Odası’nın yeni Başkanı Serkan Alpözen’e ve yeni yönetime hayırlı olsun diliyorum. Milas Belediyesi olarak Odalar ile her zaman yakın ilişkiler içerisinde olduk. Odaların kent için öneminin farkındayız.  Bu anlamda Muğla Veteriner Hekimler Başkanı Serkan Alpözen’e ve yönetimine ziyaret için teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi. 
Başarı ve hayırlı olsun dilekleri için Başkan Tokat’a teşekkür eden Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Alpözen, “ 31 Mart seçimlerinde yeniden seçilen Başkanımız Muhammet beyi Odamız adına kutluyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.Hem bizleri kabul etti için, hem de iyi dilekleri için teşekkür ediyoruz” dedi. 
Günün ikinci ziyareti Vatan Partisinden..
Gülabi Demir,Hasan Hüseyin Semerci,Bilal Cengiz,İsmail Çelikkıran isimlerinden oluşan yönetim kurulu üyeleri 31 Mart seçimlerinde yeniden Milas Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet  Tokat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde  başarı diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat Vatan Partisi yöneticilerine teşekkür etti.