ÖYMEN’DEN TOKAT’A ZİYARET

25.07.2019


Bir dönem Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan yardımcılığı görevini yürüten Onur Öymen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.Ziyarette Milas Belediyesi Meclis üyeleri Gürsel İnce,Cemil Zeybek ve Halil Mutlu’!da hazır bulundu.
Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi tarafından Türkiye Cumhuriyetinin tapu senedi Lozan Antlaşması’nın 96.yıldönümünde organize edilen söyleşiye katılmak üzere Milas’a gelen CHP milletvekilliği ve genel başkan  yardımcılığı  görevlerinde bulunan Onur Öymen Başkan Tokat’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarı diledi.
Başkanlık makam odasında gerçekleşen ziyarette Başkan Tokat ,Öymen’e ziyaret için teşekkür ederek Belediye çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Türkiye’de mahalle sayısı en fazla olan ilçeler arasında olduklarını dile getiren başkan Tokat; “Büyükşehir yasası sonrası gelirlerimizin büyük kısmını kaybetmemize rağmen mahallelerimize yaptığımız yatırımları sürdürdük. 132 mahallemize aynı hizmeti götürdük. Her ne kadar bu mahallelerimizden kanun gereği emlak vergisi alamasak ta yinede hizmetlerimizi aksatmadık”dedi.
Başkan Tokat’ın Milas’a yaptığı hizmetleri yakından takip ettiğini belirten Öymen; Yeniden Başkan seçilmeniz beni memnun etti.Bu anlamda sizleri kutluyor çalışmalarınızda başarı diliyorum dedi.
Ziyaret Onur Öymen’in kendi yazdığı kitabı imzalayıp Başkan Tokat’a hediye etmesi sonrası sona erdi.