KÜÇÜK BEREN'E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

20.04.2020


Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı dolayısıyla kızının doğum günü için pasta bulmakta zorlanan bir babanın çağrısına kulak veren Milas Belediyesi ekipleri, minik Beren’i ziyaret ederek doğum gününü kutladı.
Milas Belediyesi ekipleri, sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonu doğum günü olan Beren’i ziyaret ederek yeni yaşını kutladı. Milas’ta yaşayan bir aile, Beren’in fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, “Milas’ımızın bu güzel manzarasından yoksun kaldığımız bugün, bu ‘bıcırığın’ doğum günü... Kızım için küçük de olsa, nereden pasta bulabiliriz..? Yardım.” dedi ve Milas Belediyesi’nden yardım istedi.
Bu çağrıya kayıtsız kalamayan ekipler, Zabıta aracılığıyla Beren’e pasta temin etti. Mumları yakarak ailenin kapısını çalan zabıta ekiplerini, Beren kapıda karşıladı. Oldukça samimi görüntülerin kaydedildiği doğum günü kutlamasında pastayı meraklı gözlerle Beren üfledi. Duygu dolu anların yaşadığı kutlamada konuşan aile, teşekkürlerini ilettikten sonra, “O kadar mutlu olduk ki anlatamam. Çok teşekkürler. Kalbe dokunmak bu kadar kolay.” dedi.
Kutlama videosu, sosyal medyada büyük ilgi gördü.