Başkan Tokat , Merkezefendi ve Datça Belediye Başkanlarına Meydan Okudu

30.06.2020


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, belediye başkanlarının birbirlerine ´meydan okuyarak´ katıldığı TEMA Vakfı’nın kampanyasına, 200 fidan bağışlayarak destek verdi.

Belediye başkanlarının sosyal medya üzerinden ‘meydan okuyorum’ diyerek destek olduğu TEMA’ya fidan bağışı kampanyasına Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta katıldı. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın meydan okumasını kabul eden Başkan Tokat, 200 fidan bağışlayarak kampanyaya destek verdi. Sosyal medya üzerinden yapılan meydan okumayı yine aynı şekilde sosyal medya üzerinden yayımladığı video ile kabul eden Başkan Tokat, TEMA Vakfı’na 200 adet fidan bağışladığını duyurdu.

Merkezefendi ve Datça Belediye Başkanına Meydan Okudu

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda son balık tutulduğunda insanoğlu paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak demişti bir Kızılderili şef.  Kapitalizmin doymak bilmek kar hırsı, insanlarımızdaki vurdumduymazlık doğal dengeyi ve dünyamızı yok ediyor. Gelecek nesillere böyle bir dünya bırakamayız. Bu duygularla TEMA’ya destek olmak istiyoruz. Muğla’mızın yeşil ilçesi Marmaris’in değerli Belediye Başkanı, arkadaşım, kardeşim Sayın Mehmet Oktay’ın bana meydan okumasını kabul ediyorum ve TEMA’ya 200 ağaç bağışlıyorum. Bu kampanyayı güçlendirme adına Denizli’mizin önemli ilçesi Merkezefendi’nin güzide Belediye Başkanı Sayın Şeniz Doğan’a ve Muğla’mızın şirin, güzel ilçesi Datça’mızın değerli Belediye Başkanı Sayın Gürsel Uçar’a ben de meydan okuyorum” dedi.