MİLAS BELEDİYE SPOR'DA İMZALAR ATILDI

21.07.2020


Milas Belediyespor Voleybol takımında imzalar atıldı.

Türkiye 1. Lig Erkekler Voleybol Ligi’nde Muğla´yı başarıyla temsil eden Milas Belediyespor kadrosunu tamamen yeniledi.

2019-2020 sezonunda ligi ilk sırada bitirerek  Efeler Ligi yarı final grup maçlarına katılma hakkını elde eden Milas Belediyespor oynadığı  play off maçlarında Efeler Ligi kapısından geri döndü. Bu yıl işi daha sıkı tutan ve  Efeler Ligi’ni hedefleyen Milas Belediyespor kadrosunu yenileyerek genç ve güçlü isimleri transfer etti.Yeni sporcular imzayı Milas Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Muhammet Tokat’ın makam odasında attılar.

İlk olarak takımı uzun yıllardır çalıştıran Osman Çakıray ve Sefa koşar ile tekrar anlaşan Milas Belediyespor kulübü yeni sporcuları kulüp başkanı Muhammet Tokat’a tanıttı.

Milas Belediyespor ailesine hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Başkan  Muhammet Tokat;”Geçen yılki kadromuzdan sadece 2 arkadaşımız kaldı diğerleri yeni transferlerimiz. Ülkemizi ve Dünya’yı etkisine alan pandemi nedeniyle süreç nereye gidecek tam belli olmasa da diğer rakiplerimizde geri kalmama adına  bireysel çalışmalarımıza başlayacağız.

Herkesin takip ettiği bir kulübüz.

Geçen yıl başarılı bir yıl geçirmiş olsak da efeler ligi hedefimize ulaşamadık.Gönlümüzden geçen diğer bir çok şeyi başardık.Voleybol camiası içerisinde saygın bir yer edindik ve herkesin takip ettiği bir kulübüz.Yöneticilerimiz ve teknik heyetimizle iyi voleybol oynamak ve hatasız kazasız ligi tamamlamak bizler için önemli olduğunu konuştuk.Yetenek ve özveri konusunda elinizden geleni yerine getirmeniz bizler için voleybol açısından en önemli kazançlardan bir tanesidir.

Hiçbir takım Milas’ı kolay bir deplasman olarak görmeyecek.

Yola çıkarken söylediğimiz bir söz vardı.Hiçbir takım Milas’ı kolay bir deplasman olarak görmeyecek.Burası voleybolu,seyircisi ve voleybol kültürü açısından her zaman dikkate alınan ve çekinilerek gelinen bir deplasman olacak diye hedeflerimiz vardı ve bunların hepsi gerçekleşti.Bunların hepsi yönetici,teknik ekip ve oyuncularımızın sayesinde oldu.

Bu sene başarılı olursak daha çok sevineceğim

Bu sene başarılı olursak  daha çok mutlu olacağım diyen Başkan Tokat ; “Kendisine yatırım yaparak önünü açacak ve istikbali açısından burayı sıçrama tahtası olarak kullanacak bir çok genç kardeşimizi transfer etti. Önemli olan onların voleybol geleceklerine vesile olmak”dedi

Pandemi sebebiyle  liglerin ne olacağını bilmediklerinin altını çizen Başkan Tokat ;Gruplar,fikstür henüz belli değil.Bu yıl bir çok takım kadrosunu güçlendirdi.Bizde yakalamış olduğumuz standardı hiçbir zaman aşağı düşürmeden bu seneyi de başarıyla tamamlayıp Efeler Ligi hedefimizi yakalamak istiyoruz.Hepimize yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum dedi.