BAŞKAN TOKAT BAYRAM ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

30.07.2020


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat bayram ziyaretleri kapsamında Belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı ve ardından Milas Şehir Mezarlığını ziyaret etti. Belediye’nin tüm birimlerinin bayramını kutlayan Tokat, yakınlarının kabirlerini ziyaret edenlerle bayramlaştı.

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat bugün bayram arefesinde belediye personelinin bayramını kutladı. Sırayla Milas Belediyesi Merkez Bina, Milas Belediyesi  Ek Bina, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Labranda Su İşletme Müdürlüğü olmak üzere ziyaret eden Tokat, bayram vesilesiyle çalışanlarımızla buluşmanın mutluluğunu paylaştığını söyledi. Belediye personelleri ile birlikte çok güçlü bir aile olduklarını belirten Tokat, “Kurumsal olarak pandemi sürecinde çalışanlarımızın maddi ya da manevi anlamda etkilenmemesi açısından büyük gayret gösterdik. Milas için fedakarca çalışan siz değerli personelimizin bu bayramı sevdiklerinizle birlikte huzurla, mutlulukla geçirmenizi temenni ediyor, hepinize iyi bayramlar diliyorum.”

“Mezarlıkları Ziyaret Etti”

Başkan Muhammet Tokat bayram ziyaretlerine Milas Şehir Mezarlığı ile devam etti. Bölgede bayram ziyaretleri kapsamında mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara Milas Belediyesi tarafından lokma ikramında bulunuldu. Lokma ikramı yapılan çadırları da ziyaret eden Tokat bu bölgede çalışan personelle de bayramlaştı. Mezarlıkları dolaşan ve yakınlarını kaybeden vatandaşlara baş sağlığı dileyen Tokat, “Değerli hemşerilerimizin en zor zamanlarında onlara en güzel hizmetleri sunmak görevimizdir. Bu bölgede tüm birimlerimizle vatandaşımızın hizmetindeyiz.” dedi.