VOLEYBOL TAKIMINA SÜRPRİZ ZİYARET

20.08.2020


Türkiye Büyük Erkekler Birinci Voleybol Ligi’nde ilçemizi ve ilimizi 2020-2021 spor sezonunda temsil edecek olan Milas Belediyespor, 10 Ekim 2020 tarihinde Ankara´da oynayacağı Halk Bank karşılaşmasına Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde yaptığı antrenmanlarla hazırlanıyor.

 

Teknik Sorumluluğunu Osman Çakıray’ın, antrenörlüklerini Sefa Koşar ve Soner Çay’ın yaptığı Milas Belediyespor’un dün yaptığı antrenmanı Kulübün Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’da izledi. Antrenman sonrası sporcularıyla buluşan Başkan Tokat sporcularına yönelik yaptığı konuşmasında, geçen senenin Milas Belediyespor adına son derece başarılı geçtiğini vurgulayarak, Efeler Ligi’nin kapısından döndüklerini belirtti. Milas’ta uzun yıllar sonra voleybolda başarının yakalandığını ve voleybol yoluyla Milas’ın tanıtımının en iyi şekilde yapıldığını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Bu yılda sizlerden aynı başarıyı bekliyorum” dedi. Pandemi dolayısıyla lig maçlarının taraftarsız oynanabileceğini vurgulayan Başkan Tokat, sporculardan saha içersinde ve dışında sporun ruhuna uygun davranışları göstermelerini beklediğini vurgulayarak; “Bizler her zaman sizlerin yanınızda olacağız” açıklamasını yaptı.

“Başarılar Diliyorum

Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı’nın antrenmanını Kulüp Başkanı Muhammet Tokat ile birlikte izleyen CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’da yaptığı konuşmasında, geçen sezonun voleybolda Milas adına başarılı geçtiğini belirterek, son yıllarda hem alt yapılarda hem de A Takımıyla elde edilen başarılardan mutlu olduğunu söyledi. Salon sporlarında Milas’ın gözle görülür bir başarısı olduğuna değinen Milletvekili Suat Özcan; “Yeni sezonda sizlere lig mücadelenizde başarılar diliyorum” dedi. Yapılan konuşmalar sonrasında Başkan Tokat sporculara baklava ikramında bulunarak, yeni sezonun başarılı geçmesi dileklerini iletti ve sporcularla bir fotoğraf karesinde buluştu.