BAŞKAN MUHAMMET TOKAT YENİ ADLİ YILININ AÇILIŞINA KATILDI

02.09.2020


2020-2021 Adli Yılı’nın açılışı vesilesiyle Milas Baro Temsilciliği bir basın açıklaması düzenledi. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat açıklama öncesi Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar’ı ve Milas Baro Temsilcisi Ozan Güngör’ü ziyaret ederek yeni adli yılın hayırlı olmasını diledi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 2020-2021 Adli Yılı’nın açılışı vesilesiyle Milas Adalet Sarayı’nda bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Tokat, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar’ı ziyaret ederek, adli yılın açılışı vesilesiyle çiçek ve çikolata armağan etti. Muhammet Tokat, Milas Baro Temsilcisi Ozan Güngör’ü de ziyaret ederek hediyelerini takdim etti. Ziyaretleri sırasında konuşan Tokat, yeni adli yılın hayırlı olmasını ve avukatların sorunlarını bildiğini belirterek, “Tüm sorunların çözüme kavuştuğu adil yargılanmanın tesis edildiği bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

Muhammet Tokat ziyaretlerinin ardından Milas Baro Temsilciliği’nin Milas Adalet Sarayı önünde düzenlediği basın açıklamasına katıldı.Basın açıklamasını okuyan Milas Baro Temsilcisi Ozan Güngör, yeni adli yılın hayırlı olmasını dileyerek, “Yeni adli yılın tüm meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Dünyada olduğu gibi ülkemizde kanayan başka bir yara ise, cinsiyet ayrımcılığı ve kadına yönelik şiddettir. Buradan bir kez daha hatırlatmakta fayda görüyoruz, İstanbul Sözleşmesi Yaşatır, İstanbul Sözleşmesi Yaşatır.” dedi. Muhammet Tokat ziyaretini, meslektaşlarıyla gerçekleştirdiği sohbetin ardından tamamladı.