VOLEYBOL TAKIMI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

08.09.2020


Milas Belediyespor Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Teknik Sorumlu Osman Çakıray ve Antrenör Sefa Koşar nezaretinde çalışmalarını sürdüren Milas Belediyespor, 10-11 Ekim’de başlayacak lig karşılaşmaları öncesi Bigadiç’te hazırlık turnuvasına katılacak.

 

Geçtiğimiz sezon Efeler Ligi’nin kapısından dönen Milas Belediyespor Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını Atatürk Spor Kompleksi’nde yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor. 10 Ekim’de Halk Bankası Voleybol Takımı ile gerçekleşecek müsabakayla lige başlayacak Milas temsilcisi, sezon öncesi hazırlık turnuvası kapsamında Balıkesir Bigadiç’e gidiyor. Turnuvada güçlü takımlarla karşılaşacak olan Milas Belediyespor Voleybol Takımı, sezon öncesi çalışmalarının kalanına Atatürk Spor Kompleksi’nde devam edecek.

Sezon Öncesi Hazırlıklarımız Gayet Olumlu Geçiyor

Turnuva öncesi konuşan Milas Belediyespor Voleybol Takımı Başantrenörü Osman Çakıray, “ Geçen sezon bizim için önemli bir deneyim oldu. Genç ve dinamik bir ekip kurduk. Yeni sezon hazırlıklarına devam ediyoruz.” dedi. Bigadiç’te gerçekleşecek turnuvanın kendilerini test etmek anlamında önemli bir sınav olacağına değinen Çakıray, “Bu turnuva, önümüzü görme anlamında gayet iyi olacak. Çalışmalarımız gayet olumlu geçiyor, bu turnuvada da kendimizi test edeceğiz.” dedi. Milas’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Çakıray, “Takımımızın gücünü taraftarlarımıza da göstermek isterdik ancak pandemi nedeniyle bu mümkün gözükmüyor.Milas’ta oynayacağımız lig maçlarımızda tribünlerde taraftarlarımız varmışçasına maça çıkacağız ve en iyi sonucu almaya çalışacağız