ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

18.09.2020


KIYIKIŞLACIK-KAZIKLI ARASI ASFALT KAPLAMASI TAMAMLANIYOR.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Kıyıkışlacık mahallesi ile Kazıklı mahallesi arasında başlattığı 1. kat sathi asfalt kaplama çalışmasında sona geldi.

Yürüten çalışmayla hem modern  hem de güvenli bir görünüm kazanan yolda Milas Belediyesi, sathi asfalt çalışmalarını önümüzdeki günlerde tamamlamayı planlıyor.

Yaz sezonunda tatilcilerin sıkça kullandığı Kıyıkışlacık mahallesi Zeytinlikuyu mevkii ile Kızılağaç mahallesi Papaz mevkiini bir birine bağlayan yolda 1. kat sathi asfalt kaplamasının bugün tamamlanıp vatandaşların kullanımına açılacağını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; 11 Mart’ta ülkemizde ilk defa görülen COVİD- Vakası sonucu bir kısım ihalelerimizi iptal edip tüm imkanlarımızı koronavirüs ile mücadele için kullanmıştık.Yeniden normal hayata geçtiğimiz bu günlerde bizlerde  yapamadığımız yada yarım kalan işlerimize yeniden ağırlık verdik. Asfalt ve kilit parke ihalelerimiz tamamladık ve ilçemizin dört bir yanında hizmet atağına başladık.Bu anlamda yaz sezonunda tatilcilerimizin sık kullandığı bu yolda 1. Kat sathi asfalt kaplamamız tamamlanmak üzere.Belli bir plan ve program dahilinde diğer mahallelerimizde de asfalt ve parke döşeme çalışmalarımız başlayacak”dedi.