BAŞKAN TOKAT BELEDİYE PERSONELİNİN YENİ YILINI KUTLADI

31.12.2020


 

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Milas Belediyesi personelinin yeni yılını kutladı.

 

Milas Belediyesi bünyesinde çalışan Belediye personelinin yeni yılını kutlayan Başkan Tokat, Belediyenin tüm birimlerinde görev yapan personelin çalışmalarında başarılar diledi. Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, gelenekselleşen yeni yıl kutlamasında belediye personeli ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı ve birim müdürlerinin de katıldığı bayramlaşma töreninde personelin tek tek yeni yılını kutlayan Başkan Tokat, “2021 yılının hepimize mutluluk, huzur ve en önemlisi sağlık getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

“Belediyeler Pandemi Döneminde Fedakarca Çalışan Personelleriyle Birlikte Tarih Yazdı”

Sırasıyla Milas Belediyesi Ana Hizmet Binası, Ek Hizmet Binası, Labranda Şişeleme Fabrikası ve Atölye bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Belediye personeliyle bir araya gelen Başkan Tokat, “Pandemi döneminde ekonomik anlamda her ne kadar olumsuz anlamda etkilensek de çalışma programımız içerisinde bulunan tüm faaliyetlerimizi tamamladık. Fedakarca çalışan siz değerli personellerimizle birlikte Milas halkı için bu yıl da var gücümüzle hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Milas halkı için hizmet etmeye gelecek yıllarda da devam edeceğiz.” dedi.

“Biz Bir Aileyiz”

Belediye bünyesinde faaliyet gösteren tüm bireylerin bir aile havası içinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, “Biz bir aileyiz. Ben sizlerle çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Geçmiş dönemde Labranda Fabrikamıza yaptığımız yatırımla birlikte, üretim kapasitemizi arttırarak markamızı güçlendirdik. Yeni dönemde de gerçekleştireceğimiz projelerle birlikte, üretim gücümüzü arttırarak hemşehrilerimize hizmet etme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

“Yeni Yılınızı Kutluyorum”

Belediye personelinin her zaman maddi, manevi yanında olduklarını belirten Başkan Tokat, “ 2021 yılının hepimize mutluluk, huzur ve en önemlisi sağlık getirmesini temenni ediyor, tüm yurttaşlarımızın sevdikleriyle birlikte güzel ve umut dolu bir yıl geçirmesini diliyorum.” dedi.