BAŞKAN TOKAT BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

05.01.2021


Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, ilçemizde kurulan Cumartesi ve geleneksel Salı Pazarı’na ziyaret gerçekleştirdi. Pazar alışverişi de yapan Başkan Tokat pazar esnafına hayırlı işler temennisinde bulunarak bol kazançlar diledi.

Pazar ziyaretini tamamlayan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, daha sonra Milas Muhtarlar Derneğini ve Milas Muharip Gaziler Derneğini ziyaret etti.

Ziyaretler esnasında Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’a CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol ve Milas Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak eşlik etti.

Pazar esnafını ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak, bereketli kazançlar diledi. Başkan Tokat, esnaflara koronavirüs süreci hakkında uyarılarda bulunarak, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğini hatırlattı. Esnaflar da Başkan Tokat’ı sıcak karşılayarak, “Bu zorlu süreçte bizleri düşünerek esnafın halini hatrını soran Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Muhtarlar ve Gazilere Ziyaret                                                                     

Pazar ziyaretini tamamlayan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan ile birlikte sırasıyla Milas Muhtarlar Derneği ve Milas Muharip Gaziler Derneği’ni de ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak, gündemdeki konular hakkında konuşmalar gerçekleştirildi. Pandemi kurallarına riayet edilmesini hatırlatan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, muhtarların ve gazilerin yeni yılını kutladı.

Ziyaretler esnasında pazarda ve caddelerde Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’la karşılaşan vatandaşlar da istek ve taleplerini iletti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Tokat, Belediyenin ilgili birimlerini arayarak, vatandaşların sorunlarının çözülmesi için yetkililere talimat verdi.