KAYMAKAM ARSLAN’DAN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

11.02.2021


İlçemizdeki görev süresini dolduran ve Bursa’nın İnegöl ilçesine tayini çıkan Milas Kaymakamı Eren Arslan, veda ziyaretleri kapsamında Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Milas Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Arslan’ı Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Gülşen Gökçe, Cüneyt İlter ve birim müdürleri karşıladı.

Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Milas Kaymakamı Eren Arslan; “Geldiğim günden bugüne kadar halkımızın sorunlarının, taleplerinin çözüm noktasında göstermiş olduğunuz iş birliği destek ve uyumlu çalışma için teşekkür ediyorum. İnşallah Milas bizden sonra da çok daha fazlasını hak ettiği için layık olduğu yerlere gelir. Milas’a olan gönül bağımızın, sevgimizin, muhabbetimizin bu görev süresiyle sınırlı olmadığını, hayatımız boyunca da hem şahsım hem ailem için Milas’ın özel bir yer olarak yüreğimizde kalacağını bilmenizi isterim.” dedi.

Biz Sizi Fahri Hemşehrimiz Olarak Kabul Ediyoruz

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın ardından söz alan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Geldiğiniz günden bu yana hem insani boyutta hem de mesleki ve görevleriniz boyutunda bu ilçenin hak ettiği iş birliği anlayışıyla çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bu durum sizin önderliğinizde sadece bizle sınırlı değil diğer kurumlar ve sivil toplum örgütleriyle de benzer şekilde oluştu. Anlayış ve dayanışma içerisinde bu dönemi geçirdik. Biz sizi hem insani olarak hem de mesleki olarak iyi anılarla anacağız ve yaşatacağız. Yeni görev yerinizde başarılar diliyoruz. Biz sizi fahri hemşehrimiz olarak kabul ediyoruz. Bununla ilgili gerekli işlemleri yerine getirip, yetiştireceğiz. Kendi adıma ve Milas halkı adına size teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Milas Kaymakamı Eren Arslan’a çiçek takdim ederek, Milas Halısı ve Çomakdağlı Kadın portresi hediye etti.